دیدگاه ما

ما جهان‌هایی را باز می‌کنیم – راه‌حل‌های بسیار یکپارچه را به عنوان مبنایی برای مدیریت دسترسی ایمن و قابل اعتماد برای وسایل نقلیه و افراد ارائه می‌کنیم.

دسترسی شما به پیشرفت

ما از موانع وسایل نقلیه با کیفیت بالا و دروازه های عابر پیاده دفاع می کنیم. کیفیت محصولات ما با طراحی خوب، فن آوری نوآورانه درایو و دوام بسیار بالا از رقبا جلوتر است. علاوه بر این، به لطف تجربه در بخش های مختلف بازار، به مشتریان دقیقاً راه حل ها و خدمات کنترل دسترسی مورد نیاز ارائه می شود.

اما خودتان این را بررسی کنید!

همیشه به شما نزدیک است

خانه ما در جنگل سیاه است، اما ما در تمام دنیا در خانه هستیم. ما در سراسر جهان با شبکه گسترده ای از شرکت های تابعه فروش و شرکای فروش نمایندگی داریم. در نتیجه، ما نه تنها در مورد جنبه های خاص بازار منطقه ای شما متخصص هستیم، بلکه همیشه در دسترس شما هستیم تا به صورت شخصی به آنها دسترسی پیدا کنید.

توسعه مستمر

کارکنان در سراسر جهان
0
شرکت های تابعه در سراسر جهان
0
موانع نصب شده در سراسر جهان
0

یک اتحاد قوی

ما به عنوان بخش کنترل دسترسی، از سال 2012 بخشی از گروه فعال بین المللی FAAC بوده ایم. این به مشتریان ما نیز سود می رساند: با شبکه فروش گسترده و طیف وسیعی از محصولات ارائه شده از یک منبع واحد. این شامل درهای کشویی و درایوهای دروازه و همچنین ستون های با امنیت بالا و سیستم های مدیریت پارکینگ می شود.

توقفگاه خودرو

فناوری HUB Parking راه‌حل‌های مدیریت پارکینگ هوشمند و انعطاف‌پذیر را برای پارک خودروها و فضاهای پارک در مناطق مسکونی، تجاری، فرودگاه‌ها و نمایشگاه‌های تجاری و همچنین در هتل‌ها و بیمارستان‌ها توسعه می‌دهد.

کنترل دسترسی

کنترل خودکار مغناطیسی مخفف موانع وسایل نقلیه و دروازه های عابر پیاده برای پارکینگ، حمل و نقل عمومی، فرودگاه ها، ایستگاه های عوارض، ساختمان ها، مشاغل و صنعت است.

دسترسی به اتوماسیون

FAAC راه‌حل‌های اتوماسیون برای دسترسی وسایل نقلیه و عابران پیاده، و همچنین سیستم‌های آفتابگیر و نورگیر برای ساختمان‌های مسکونی، هتل‌ها و اماکن تجاری را توسعه و تولید می‌کند.