mTripod

Turnstile

  • طراحی انقلابی، برنده جایزه طراحی آلمان 2018
  • توابع گسترده و عملیات بصری
  • مکانیزم دراپ آرم (اختیاری) اجازه عبور در هنگام قطع برق یا آلارم را می دهد
  • ماژول پلاگین اترنت برای اتصال IP (اختیاری)
    طراحی شده برای 10,000,000 چرخه باز و بسته شدن

برای معماری های پیچیده

شرکت‌ها، مؤسسات فرهنگی و امکانات عمومی به‌طور فزاینده‌ای می‌خواهند حضور کارکنان و بازدیدکنندگان را به‌منظور خودکارسازی فرآیندهای خاص و افزایش امنیت محل‌های خود به‌طور سیستماتیک ثبت کنند. به موجب آن طراحی سیستم کنترل دسترسی در محیط های کاری و تجربه پیچیده تر نقش اصلی را ایفا می کند. به عنوان یکی از اولین ایستگاه ها در مسیر ورود به ساختمان، باید آرمان معماری را برجسته کند و پذیرایی دوستانه را برای کسانی که وارد می شوند فراهم کند.

سیستم کنترل دسترسی mTripod از Magnetic دقیقا برای این برنامه ها طراحی شده است. با طراحی بسیار باریک، خطوط منحنی و نور غیرمعمول آن در پایه و لبه‌های قاب، برای ادغام در معماری‌های پیچیده ایده‌آل است، در حالی که، در همان زمان، متریال mDure در اولین تماس تاثیری منحصر به فرد ایجاد می‌کند. mDure به جای سرد و سخت مانند فولاد ضد زنگ، نرم و راحت است و بر ویژگی باز بودن نسل جدید محصولات تاکید دارد.

با این حال، استانداردها نیز در زیر پوسته بیرونی هوشمند تنظیم شده اند. mTripod با سیستم کنترل بصری خود، طیف فوق العاده ای از عملکردها و اتصالات آینده نگر، سیستم های کنترل دسترسی را دوباره تعریف می کند.

کنترل مستقیم

صفحه نمایش یکپارچه اجازه می دهد تا تمام تنظیمات را مستقیماً از طریق سیستم کنترل انجام دهید – بدون هیچ کابل آداپتور و نوت بوک. تنوع سیستم و هزینه های آموزشی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد زیرا ما همچنین از سیستم کنترل MGC در موانع وسایل نقلیه خود استفاده می کنیم.

توابع جامع

روشنایی محتاطانه، قفل شدن برای جلوگیری از ورود غیرمجاز، بازو انداختن برای حداکثر ایمنی – mTripod دارای عملکردهای منحصر به فرد متعددی است. ویژگی هایی مانند ثبت خطا و یک ژنراتور تصادفی در حال حاضر بخشی از عملکرد اصلی هستند.

طراحی برنده جایزه

استفاده از mTripod در محیط های با کیفیت بالا در طول توسعه آن تمرکز اصلی بود. این طرح که قبلاً برنده جایزه طراحی آلمان شده است، کاملاً با معماری مدرن ترکیب شده است.