MPP

Turnstiles

  • گردان های مقاوم برای فرکانس های توان بالا
  • مکانیزم دراپ بازوی اختیاری اجازه عبور در صورت قطع برق یا زنگ هشدار را می دهد
  • محفظه فولادی ضد زنگ با کیفیت بالا برای مصارف داخلی یا خارجی
  • ادغام ساده تمام سیستم های کنترل دسترسی رایج
  • برای 10 میلیون چرخه توان طراحی شده است

برای تعداد زیادی از مردم

در استخرها، استادیوم‌های ورزشی یا توالت‌های عمومی – چرخ‌گردان MPP انتخابی ایده‌آل در هر جایی است که تعداد زیادی از افراد باید به طور قابل اعتمادی فردی و مدیریت شوند. محفظه های مقاوم و بازوهای مانع فولاد ضد زنگ نه تنها در برابر استفاده نادرست مقاومت می کنند، بلکه برای کاربردهای خارج از منزل نیز مناسب هستند (گزینه). گردان های MPP عملکرد همه کاره را ارائه می دهند: تعداد زیادی از افراد را می توان به راحتی با یکی از برنامه های کاربردی موجود مدیریت کرد، در حالی که عملکرد دو طرفه به یک گردان اجازه می دهد هم به عنوان ورودی و هم خروجی عمل کند. و چرخ‌گردان‌های MPP برای مواقع اضطراری به‌طور ایده‌آل مجهز هستند: در صورت قطع برق یا سیگنال هشدار، مانع عبور آزاد را می‌دهد. با گزینه Drop-Arm، بازو به سمت پایین می افتد و بنابراین عبور آزاد را فراهم می کند. پس از باز شدن مجدد تماس اضطراری یا برقراری برق، بازو به طور خودکار به موقعیت اولیه خود باز می گردد. فناوری نوآورانه درایو MHTM™ بدون تعمیر و نگهداری، با صرفه جویی در مصرف انرژی و بی سر و صدا عمل می کند و تشخیص ضربه حساس آن حداکثر ایمنی شخصی را تضمین می کند. گردان های MPP را می توان با استفاده از تمام سیستم های کنترل دسترسی رایج کنترل کرد و با سه نوع مسکن موجود است.

راه های فرار رایگان

در صورت قطع برق یا سیگنال اضطراری، بازوی مانع بالایی تا می‌شود و اجازه عبور آزاد را می‌دهد. بازوی مانع پس از آزاد شدن مجدد تماس یا بازگشت برق به طور خودکار به موقعیت اولیه خود باز می گردد.

فناوری درایو نوآورانه

واحد درایو MHTM™ بدون تعمیر و نگهداری، با صرفه جویی در مصرف انرژی و بی صدا کار می کند. تشخیص ضربه حساس حداکثر ایمنی شخصی را تضمین می کند.

فردی سازی سریع

MPP به لطف طراحی گردان خود، برای شخصی سازی سریع تعداد زیادی از افراد در مناطقی با الزامات امنیتی کم تا متوسط ​​مناسب است.