Terminal-MS, -MH

Free-standing housings

  • پلت فرم جهانی برای طیف گسترده ای از تجهیزات
  • شکل و رنگ بر اساس طراحی برنده جایزه موانع دسترسی
  • پوشش جلویی کشویی برای راه اندازی و نگهداری ساده
  • حداکثر حفاظت در برابر خوردگی

برای نصب با توجه به نیاز مشتری

پایانه های MXL و MXXL مکمل های کاربردی و طراحی بهینه برای همه موانع مغناطیسی هستند. ابعاد نصب بزرگ آنها یک پلت فرم جهانی برای همه تجهیزات خاص مشتری – برای سیستم های مخابره داخل ساختمان و نظارت تصویری، یا برای سیستم های کنترل دسترسی و خروج پیچیده فراهم می کند. پایانه ها از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و بنابراین برای عمر طولانی طراحی شده اند. قسمت جلویی شامل یک پوشش جلویی است که می‌توان آن را روی ریل‌های تلسکوپی بیرون داد و یک درب ورودی که فقط با یک کلید باز می‌شود. بنابراین تکنسین های سرویس به راحتی به تمام قطعات نصب شده دسترسی دارند. پایانه های Magnetic در دو نسخه موجود هستند: با ارتفاع 1.5 متر، مدل MXL برای استفاده در اتومبیل ها در نظر گرفته شده است، در حالی که مدل MXXL – با ارتفاع 2.8 متر – یک منطقه نصب بزرگ با قابلیت تنظیم جداگانه مناسب برای همه وسایل نقلیه از اتومبیل های جمع و جور ارائه می دهد. به کامیون های بزرگ مفصلی.

اجزایی که به راحتی در دسترس هستند

دو حرکت ساده دست: پانل جلوی ترمینال را می توان روی ریل های تلسکوپی بیرون کشید. درب به راحتی برداشته می شود. این امر کاربرپسندی را افزایش می دهد و راه اندازی و سرویس را سرعت می بخشد.

سیستم های کنترلی متعدد

خواه اینترکام، دوربین فیلمبرداری، کارت خوان، سیستم های بلیط یا شناسایی بیومتریک – هر سیستم کنترل دسترسی دلخواه را می توان به راحتی در ترمینال های Magnetic ادغام کرد.

دسترسی آسان از ماشین

پایانه های MS و MH با ارتفاع 1.2 متر برای کارکرد آسان از روی صندلی راننده طراحی شده اند. با دو اندازه مختلف، پانل جلویی فضایی را برای همه سیستم های کنترل دسترسی رایج ارائه می دهد.