mPass

Pre-security gate

  • توان بالای مسافر، سوار شدن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد
  • ادغام یکپارچه در تمام زیرساخت های مشترک فناوری اطلاعات فرودگاه
  • با توجه به نیازهای فردی قابل تنظیم است
  • حداکثر ایمنی به دلیل سیستم درایو ایمنی مغناطیسی MSDS® با درایو کم انرژی برای 10000000 چرخه طراحی شده است

برای دسترسی سریع به مناطق امنیتی

کنترل سیستماتیک کارت پرواز، مدارک هویتی و بیومتریک بخشی جدایی ناپذیر از سفر مسافر در فرودگاه است. با سری Momentum®، Magnetic به اپراتورهای فرودگاه، مقامات و یکپارچه‌کننده‌های سیستم دروازه‌های سفارشی‌سازی شده برای تمام نقاط تماس ارائه می‌دهد. آنها بررسی ها را تسریع می کنند و اجازه می دهند که جریان مردم شتاب بیشتری بگیرد. گیت پیش امنیتی mPass برای بررسی کارت پرواز و ویژگی های بیومتریک طراحی شده است. شتاب گیری در چندین زمینه انجام می شود: واحدهای کنترل و محرک 200000 بار اثبات شده زمان باز و بسته شدن بسیار کم را برای عناصر مانع تضمین می کنند. تعداد زیادی از حسگرهای نوری کاربران را زیر نظر می گیرند، رفتارهای غیرمجاز و وقفه های احتمالی را تشخیص می دهند و فعالانه با آنها مقابله می کنند. تعویض سریع واحدهای درایو و کنترل در دسترس بودن سیستم را تضمین می کند.
mPass را می توان به صورت جداگانه پیکربندی کرد: از نظر بصری، رنگ ها و مواد مختلف در دسترس هستند. از نظر فنی، mPass را می توان از طریق برنامه های کاربردی متعدد، سیستم های دروازه ای و گزینه های نصب برای دستگاه های بیومتریک با الزامات سازگار کرد. ماژول های کنترل فضای کافی را برای تجهیزات مشتری و پردازش داده ها ارائه می دهند

ادغام ساده

Momentum® سخت افزاری را برای معماری امنیت دیجیتال فراهم می کند. گیت‌های عابر پیاده را می‌توان به همه خوانندگان معمولی مجهز کرد و بنابراین به‌ویژه به راحتی در پردازش داده‌ها و سیستم‌های امنیتی موجود ادغام می‌شوند.

سفارشی سازی جامع

Momentum® دارای طراحی ماژولار است و بنابراین می تواند به طور انعطاف پذیر با الزامات در محل سازگار شود – از نظر طراحی و بیومتریک و همچنین ادغام با ساختمان فرودگاه و زیرساخت دیجیتال آن.

بازرسی های سریع

mPass کنترل دسترسی منطقه امنیتی را به سطح جدیدی می برد. با عملکرد بصری، نظارت جامع و قابلیت اطمینان بالا، تعداد زیادی از مسافران را می توان در مدت زمان بسیار کوتاهی کنترل کرد.

فناوری درایو نوآورانه

واحدهای درایو و کنترل، فناوری اصلی Magnetic هستند. سیستم درایو ایمنی مغناطیسی MSDS® با رویکرد کم انرژی خود، راندمان بالا و عملکرد اقتصادی را با حداکثر ایمنی شخصی ترکیب می کند.