MPS

Wing gate

  • تطبیق فشرده سیستم درایو و کنترل در سیلندر فولادی ضد زنگ
  • نیروهای ضربه کم برای حداکثر ایمنی شخصی
  • چرخش آزادانه در صورت قطع برق
    به صورت دو درب مناسب برای ویلچر، دوچرخه و حمل و نقل مواد
  • طراحی شده برای 10 میلیون چرخه باز و بسته شدن

برای تنظیمات پیچیده

عناصر قابل مشاهده MPS به حداقل کاهش می یابد. از آنجایی که سیستم کنترل و درایو کاملاً یکپارچه هستند، کاربران فقط سیلندر فولادی ضد زنگ متحرک و عنصر مانع را می بینند. در نتیجه، MPS انتخاب ایده‌آلی برای تنظیمات پیچیده با فرکانس‌های بازدیدکننده کم تا متوسط ​​- برای موزه‌ها، اتاق‌های نمایشگاه و دفاتر مدرن است. MPS با وجود طراحی مینیمالیستی، استفاده بسیار انعطاف پذیری را ارائه می دهد. زاویه باز شدن گسترده 300 درجه و عملکرد دو طرفه آن امکان اجرای کنترل دسترسی و خروج را با یک مانع را فراهم می کند. ترکیب دو واحد MPS همچنین اجازه می دهد تا گذرگاه وسیع تری برای کاربران ویلچر و حمل و نقل مواد ایجاد شود. تشخیص ضربه حساس درایو نوآورانه MHTM™ همیشه حداکثر ایمنی شخصی را تضمین می کند. سرعت باز و بسته شدن را می توان با هدف خاص تنظیم کرد. خود مانع می تواند از لوله های فولادی ضد زنگ، بال شیشه ای ایمنی یا مواد خاص مشتری تشکیل شود.

قفل شدن ایمن

یک کوپلینگ دندانه دار الکترومغناطیسی از بیرون راندن مانع از موقعیت انتهایی خود یا حرکت در جهت انتخاب شده عبور جلوگیری می کند.

فناوری درایو نوآورانه

واحد درایو MHTM™ بدون تعمیر و نگهداری، با صرفه جویی در مصرف انرژی و بی صدا کار می کند. تشخیص ضربه حساس حداکثر ایمنی شخصی را تضمین می کند.

طراحی همه کاره

توسعه MPS بر استفاده از آن در تنظیمات پیچیده متمرکز شده است. طراحی کاهش یافته MPS یکپارچه سازی ساده را در ساختمان های اداری مدرن، موزه ها و اتاق های نمایشگاه ارائه می دهد.