mBorder

Automated border control gate

 
  • ظرفیت بالای مسافر به طور قابل توجهی زمان کنترل مرز را کوتاه می کند
  • فرآیند عبور به خصوص بصری
  • سطح ایمنی بالا به دلیل عناصر قفل بالا (نسخه SDE)
  • ادغام یکپارچه در تمام زیرساخت های رایج فناوری اطلاعات
  • با توجه به نیازهای فردی قابل تنظیم است

برای بررسی سریع هویت در گذرگاه مرزی

کنترل سیستماتیک کارت پرواز، مدارک هویتی و بیومتریک بخشی جدایی ناپذیر از سفر مسافر در فرودگاه است. با سری Momentum®، Magnetic به اپراتورهای فرودگاه، مقامات و یکپارچه‌کننده‌های سیستم دروازه‌های سفارشی برای تمام نقاط تماس ارائه می‌کند. آنها بررسی ها را تسریع می کنند و اجازه می دهند که جریان مردم شتاب بیشتری بگیرد. دروازه ABC mBorder برای تأیید هویت بر اساس اسناد پاسپورت و بیومتریک طراحی شده است. شتاب گیری در چندین زمینه انجام می شود: واحدهای کنترل و محرک 200000 بار اثبات شده زمان باز و بسته شدن بسیار کم را برای عناصر مانع تضمین می کنند. تعداد زیادی از سنسورهای نور کاربران را زیر نظر می گیرند، رفتارهای غیرمجاز و وقفه های احتمالی را تشخیص داده و با آن مقابله می کنند. تعویض سریع واحدهای درایو و کنترل، در دسترس بودن سیستم را تضمین می کند. mBorder را می توان به صورت جداگانه پیکربندی کرد: در پیکربندی استاندارد با 2 درب چرخشی نیمه ارتفاع و در پیکربندی SDE با خروجی تک درب ثبت شده با بیومتریک قابل تنظیم ارتفاع. از نظر بصری، رنگ ها و مواد مختلف در دسترس هستند. از نظر فنی، mBorder را می توان از طریق برنامه های کاربردی چند خطی، سیستم های دروازه ای و گزینه های نصب برای سیستم های بیومتریک با الزامات سازگار کرد.

ادغام ساده

Momentum® سخت افزاری را برای معماری امنیت دیجیتال فراهم می کند. گیت‌های عابر پیاده را می‌توان به همه خوانندگان معمولی مجهز کرد و بنابراین به‌ویژه به راحتی در پردازش داده‌ها و سیستم‌های امنیتی موجود ادغام می‌شوند.

بیومتریک همه کاره

mBorder را می توان به انواع خوانندگان بیومتریک مجهز کرد: در پیکربندی استاندارد با تشخیص چهره، و در نسخه SDE با تشخیص چهره، اثر انگشت و اسکنر عنبیه. علاوه بر این، سیستم های دوربین مدار بسته را می توان یکپارچه کرد.

تایید هویت سریع

mBorder تأیید هویت در گذرگاه های مرزی را به سطح جدیدی می برد. با عملکرد بصری، نظارت جامع و قابلیت اطمینان بالا، تعداد زیادی از مسافران را می توان در کمترین زمان ممکن بررسی کرد.

فناوری درایو نوآورانه

واحدهای درایو و کنترل، فناوری اصلی Magnetic هستند. سیستم درایو ایمنی مغناطیسی MSDS® با رویکرد کم انرژی خود، کارایی بالا و عملکرد اقتصادی را با حداکثر ایمنی شخصی ترکیب می کند.