Terminal-ML

Free-standing housings

  • پلت فرم جهانی برای طیف گسترده ای از تجهیزات
  • شکل و رنگ بر اساس طراحی برنده جایزه موانع دسترسی
  • پوشش جلویی کشویی برای راه اندازی و نگهداری ساده
  • حداکثر حفاظت در برابر خوردگی

برای نصب با توجه به نیاز مشتری

پایانه های MS، MH و ML مکمل های کاربردی و طراحی بهینه برای همه موانع مغناطیسی هستند. آنها یک پلت فرم جهانی برای تجهیزات خاص مشتری – برای سیستم های مخابره داخل ساختمان و نظارت تصویری یا برای سیستم های کنترل دسترسی و خروج پیچیده ارائه می دهند. پایانه ها از آلومینیوم و فولاد ضد زنگ ساخته شده اند و بنابراین برای عمر طولانی طراحی شده اند. قسمت جلویی شامل یک پوشش جلویی است که می‌توان آن را روی ریل‌های تلسکوپ خارج کرد و یک درب ورودی که فقط با یک کلید باز می‌شود. بنابراین تکنسین های سرویس به راحتی به تمام قطعات نصب شده دسترسی دارند. پایانه های Magnetic در سه طرح موجود هستند. با ارتفاع 1.2 متر، مدل های MS و MH فقط برای تردد خودروها در نظر گرفته شده اند و در اندازه مناطق تجهیزات ارائه شده متفاوت هستند. مدل ML 2.2 متر ارتفاع دارد و دو منطقه تجهیزات مجزا را ارائه می دهد. هم برای تردد ماشین و هم برای کامیون مناسب است.

اجزایی که به راحتی در دسترس هستند

دو حرکت ساده دست: پانل جلوی ترمینال را می توان روی ریل های تلسکوپی بیرون کشید. درب به راحتی برداشته می شود. این امر کاربرپسندی را افزایش می دهد و راه اندازی و سرویس را سرعت می بخشد.

سیستم های کنترلی متعدد

خواه اینترکام، دوربین فیلمبرداری، کارت خوان، سیستم های بلیط یا شناسایی بیومتریک – هر سیستم کنترل دسترسی دلخواه را می توان به راحتی در ترمینال های Magnetic ادغام کرد.

دسترسی آسان از کامیون

ترمینال ML با ارتفاع 2.2 متر برای کارکرد آسان از کابین راننده طراحی شده است. پنل جلویی دوم که در پایین‌تر نصب شده است، امکان استفاده از صندلی راننده را نیز فراهم می‌کند.