MPT Plug&Play

Pre-assembled turnstile

  • نصب سریع و آسان به لطف تحویل از پیش مونتاژ شده مستقیم از کارخانه
  • مشتری می تواند یک سطح پیاده روی را در بالای شکاف های بالابر قرار دهد
  • شیارهای بالابر قابل تنظیم برای تناسب با لیفتراک و شرایط در محل استقرار
  • امنیت قابل اعتماد برای مناطق خارجی و زمین های روباز با تعداد زیاد بازدید کننده
  • انواع مکانیکی، الکترومکانیکی و موتوری

به سرعت حفاظت محیطی خود را نصب کنید!

چرخ گردان MPT از پیش مونتاژ شده شما را قادر می سازد تا فرآیندهای مشتریان خود را سرعت بخشید – و در عین حال در زمان و پرسنل ارزشمند هنگام نصب محافظ محیطی صرفه جویی کنید. گردان در حالت کاملا آماده و آماده برای نصب در محل استقرار به شما تحویل داده می شود. همه اجزا قبلاً روی قاب پایه مونتاژ شده اند. فقط باید قاب را به زیرسازی وصل کنید، برق و سیستم کنترل دسترسی را وصل کنید و کفپوش را تمام کنید. پس از آن گردان شما آماده استفاده است! علاوه بر این، شما همچنین می توانید این نوع چرخشی را به عنوان یک راه حل کنترل دسترسی موبایل ارائه دهید. در ترکیب با یک سطح پیاده‌روی مناسب، می‌توانید از آن برای ایمن‌سازی مکان‌های ساختمان یا مکان‌های رویداد موقت برای مشتریان خود یا افزایش اقدامات امنیتی موجود استفاده کنید.
MPT کاملاً مونتاژ شده را می توان در انبار یا در محل استقرار با استفاده از یک لیفتراک حمل کرد. مانند پالت های یورو، راننده به سادگی بازوهای چنگال را در شکاف های بالابر از قبل نصب شده قرار می دهد تا چرخ گردان را بالا بیاورد.
MPT از پیش مونتاژ شده را می توان به تمام آپشن ها و لوازم جانبی مجهز کرد. این موارد در محل نصب می شوند.

یک ورودی و خروجی

شما می توانید از گردان به عنوان ورودی و خروجی به طور همزمان با انواع موتوری و الکترومکانیکی استفاده کنید. نوع مکانیکی برای خروجی های بدون نظارت ایده آل است.

استفاده از موبایل

در ترکیب با سطح پیاده رو مناسب، می توانید از این گردان به عنوان یک واحد متحرک برای نصب کنترل های دسترسی موقت – ایده آل برای سایت های ساختمانی، رویدادهای خارج از منزل و اقدامات امنیتی کوتاه مدت استفاده کنید.

فرآیند راه اندازی سریع

MPT در حالت کاملاً مونتاژ شده بر روی یک قاب پایه تحویل داده می شود و فقط باید در محل استقرار وصل شده و ثابت شود. این باعث صرفه جویی در وقت و پرسنل ارزشمند شما می شود.

برای تک تک افراد

گردان های MPT راه حل ایده آلی برای ایمن سازی مناطق خارجی با تعداد بازدیدکننده زیاد است. گزینه های متعددی برای راه حل های کنترل دسترسی شما در دسترس است.