ساختمان های عمومی

آیا می خواهید مجوز دسترسی بازدیدکنندگان و حضور کارمندان را به صورت گذرا شناسایی کنید؟ آیا می خواهید ترافیک در محوطه خود را کنترل کنید و وسایل نقلیه را به سرعت به یک فضای پارک مناسب هدایت کنید؟ دروازه‌های عابر پیاده ما در سری FlowMotion® راهنمایی واضح را با پذیرش بالای کاربر ترکیب می‌کنند، در حالی که موانع خودرو و چرخ‌گردان ما ترافیک خارج از منزل را کنترل می‌کنند.

ثبت نام سیستماتیک کارکنان و بازدیدکنندگان در ساختمان های اداری، موسسات فرهنگی و بسیاری دیگر از امکانات عمومی اهمیت بیشتری پیدا می کند، زیرا امکان اتوماسیون فرآیندها و افزایش امنیت در محل آنها را فراهم می کند. در عین حال، هدایت ساختار یافته و کنترل دسترسی کمک مهمی به جهت گیری در داخل ساختمان ها و در مسیر ورود می کند.

Magnetic راه حل هایی را برای همه موقعیت های کنترل دسترسی با گیت های عابر پیاده سری FlowMotion® و موانع وسایل نقلیه نسل MHTM™ MicroDrive به شما ارائه می دهد. به موجب آن سیستم‌های ما نه تنها به خاطر فناوری درایو کارآمد و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری، بلکه به خاطر تجربه چندین ساله ما در برنامه‌ریزی و اجرا در ساختمان‌های عمومی متقاعد کننده هستند.

توصیه های محصول ما برای ساختمان های عمومی

mWing

ما سری FlowMotion® خود را برای ارائه پذیرایی دوستانه به بازدیدکنندگان، راهنمایی مطمئن آنها به داخل ساختمان، و ثبت حضور و مجوز دسترسی به صورت گذرا توسعه دادیم. mWing، دروازه عابر پیاده ما با درب چرخشی، به لطف چرخه های باز و بسته شدن سریع آن، برای حجم بالای کاربر طراحی شده است. می توان آن را دقیقاً با شرایط درجا با عناصر مانع بالا، کاربردهای متعدد و گذرگاه های وسیع تطبیق داد.

Access Pro

مانع ورود Access Pro مدل انتخابی برای کنترل دسترسی به فضاهای پارک بازدیدکنندگان و کارکنان در ساختمان‌های عمومی است. به لطف سیستم کنترل ماژولار، Access Pro می‌تواند از طریق رابط‌های متعدد با آن ارتباط برقرار کند و یک ماژول شمارش اختیاری نظارت قابل‌اعتماد بر فضاهای پارک رایگان موجود در حال حاضر را امکان‌پذیر می‌سازد. در نتیجه زمان‌های باز و بسته شدن مستقل قابل انتخاب، Access Pro همچنین برای استفاده در هر جایی که به دلایل ساختاری نمی‌توان حضور عابران پیاده را رد کرد، تأیید شده است.

با ما در تماس باشید!

آیا شما علاقه مند هستید و می خواهید در مورد راه حل های پارکینگ ما اطلاعات بیشتری کسب کنید؟ یا می خواهید اکنون یک سیستم برای برنامه خود خریداری کنید؟ با ما تماس بگیرید و اجازه دهید یکی از متخصصان ما به شما مشاوره دهد.

info@imenfaac.com

02172239